Nahoru

Mildovy výlety

Aktivní zóna v parku u Aurory

Aktivní zóna v parku u Aurory

18. únor 2019

Aktivní turistická zóna u Světa vznikla v roce 2018 v lázeňském parku. Náš průvodce pro děti, skřítek Milda Dubulík, vás zve na zdejší hřiště pro malé i velké. A kdyby vás náhodou na procházce překvapil déšť, součástí zóny je i příjemné odpočívadlo, kde se můžete schovat nebo si udělat malý piknik.

Výlet za zvířaty Třeboňska

Výlet za zvířaty Třeboňska

14. únor 2019

Už se Vám někdy stalo, že jste na výletě v přírodě našli zraněné zvíře nebo zdánlivě opuštěné mládě? Věděli byste, co v takovém případě dělat? Jestli si tak úplně nejste jisti, tak pro vás má náš dubový skřítek tip na super výlet, kde se to dozvíte a ještě se setkáte se spoustou zvířat třeboňské přírody.

Stezka zdraví

Stezka zdraví

27. srpen 2015

Zvu vás na příjemnou procházku nejbližším okolím města, při které si můžete trochu protáhnout tělo! Třeboňská Stezka zdraví měří necelé 4 kilometry a tvoří okruh, který začíná a končí na parkovišti za Hradeckou bránou.

Krčínův dub na Hrádečku

Krčínův dub na Hrádečku

26. srpen 2015

Rád bych vám představil svého nejlepšího kamaráda. Znám ho od narození, protože právě pod ním jsem se narodil. Myslím si, že je to nejmoudřejší strom na Třeboňsku, protože ví snad úplně všechno, co se tady za posledních 400 let událo. A umí o tom krásně vyprávět. Najdete ho jen malý kousek cesty od třeboňských hradeb, na hrázi zaniklého rybníka Hrádeček.