Nahoru

Třeboňsko s Mildou Dubulíkem

Pro děti

Milda Dubulík je skřítek, který se narodil pod slavným Krčínovým dubem. Dlouhé roky poslouchal vyprávění moudrého dubu o tom, co se za těch několik století, která strom zažil, v Třeboni a okolí přihodilo. A rád se o všechny nabyté znalosti a vědomosti dělí s ostatními. Lepšího průvodce po Třeboňsku si nemůžete přát! Proto se stal maskotem a stálým obyvatelem Domu přírody Třeboňska.

S Mildou Dubulíkem se můžete setkat u nás v Domě přírody, kde sedí na informačním pultu a dává dobrý pozor na všechno, co se zde děje. Těší se na dětské návštěvníky, pro které má připravené jednoduché úkoly. Kromě toho pořád něco vymýšlí. Například tipy na výlety, které by mohly bavit jeho malé kamarády.

Můžete si u něj vyzvednout také tištěného průvodce pro děti "Třeboň s Mildou Dubulíkem", kde vám ukáže oblíbená i skrytá zákoutí města a ve kterém jsou připraveny zábavné úkoly pro děti i dospělé. Navíc obsahuje barevnou vystřihovánku a malovanou mapku centra města. Řešení všech úkolů z průvodce najdete TADY.

Milda toho má vymyšleno ještě víc, ale je to hlava dubová a tak nám dopředu nic neprozrazuje. Pokud budete sledovat facebookový profil Domu přírody, o všech Mildových nápadech se dozvíte včas.