Nahoru

Přípravy na stavbu, stěhujeme, vyklízíme - Dům přírody Bílých Karpat

Přípravy na stavbu, stěhujeme, vyklízíme ...

1. září 2021

Přípravy na výstavbu nového Domu přírody Bílých Karpat ve Veselí nad Moravou probíhají v plném proudu. V nejbližších dnech budeme předávat staveniště.

Přípravy na předání staveniště vrcholí, stěhujeme, vyklízíme

V současné době vyklízíme všechny tři budovy ve Veselí nad Moravou. Jistě všichni znáte náš domeček na Bartolomějském náměstí, takže tady je pár fotek jak to vypadá teď v našem přednáškovém sále.

DSC_1819 - 1800x1200 DSC_1824 - 1800x1200

Po pěti letech příprav předpokládáme, že v září konečně začneme s dlouho očekávanou výstavbou moderního návštěvnického střediska. Dům přírody se bude skládat ze dvou budov, které na sebe budou navazovat. Stávající budova na Bartolomějském náměstí bude zvýšena o jedno patro a směrem k Moravě bude vystavěna nová budova v pasivním ekologickém stylu.

Naše přechodné působiště ve Tvarožné Lhotě

Český svaz ochránců přírody - ZO ČSOP Bílé Karpaty má již několik let sklad osiva ve Tvarožné Lhotě. V srpnu 2021 jsme zde zřídili i sklad a výdej zboží z našeho Eshopu Bílé Karpaty.

V případě, že nás budete chtít zastihnout, sjednejte si s námi schůzku do našeho skladu ve Tvarožné Lhotě. Na naší tradiční pevné lince: +420 518 326 470 nebo na novém mobilu: +420 725 437 882.

Ostatní organizace z Bartolomějského náměstí najdete ve Veselí nad Moravou. Správa CHKO Bílé Karpaty (AOPK) se již v roce 2019 přestěhovala do budovy Finančního úřadu ve Veselí nad Moravou a Vzdělávací a informační středisko Bílé Karpaty, o.p.s. je od ledna 2021 na Panském dvoře ve Veselí nad Moravou.