Nahoru

Ubytování, stravování

Využijte kvalitních služeb našich partnerů - Hotel Skalní mlýn v bezprostřední blízkosti Domu přírody a Chata Macocha u horního můstku propasti. Klidné a příjemné ubytování s dobrou kuchyní najdete rovněž na nedalekém Zámku Křtiny nebo v hotelu Olberg v Olomučanech. Návštěvníci, kteří ocení rodinou atmosféru, mohou využít služeb penzionu Samsara. Milovníkům kempování a táboření doporučujeme autokemp Olšovec v nedalekých Jedovnicích.

    Hotel Skalní mlýn                                 

Skalní mlýnHotel *** Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu.Našim hostům nabízíme kvalitní ubytování ve 42 pokojích všech typů, díky rodinným pokojům se dvěma ložnicemi uspokojíme rodiny s dětmi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, televizi se satelitním příjmem a telefon s přímou volbou. Pro všechny hosty je k dispozici bezplatné parkoviště, připojení k internetu je zdarma v celém objektu hotelu. Hotel *** Skalní mlýn je ideálním výchozím místem pro rodiny s dětmi, stejně jako firemní akce. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna přímo vybízí k rodinné dovolené s dětmi, stejně jako pracovnímu pobytu v klidné a romantické přírodě Moravského krasu.

   Chata Macocha

chata-macochaTuristická chata s mnoholetou tradicí, která byla kompletně zrekonstruována a modernizována ve stylu švýcarských horských chat s jednoduchým, ale účelným vybavením, se sociálním zařízením na patře. Od roku 2011 jsou nově k dispozici dva rodinné apartmány, jejichž součástí je sprcha a WC a kompletně vybavená kuchyňka. Součástí chaty je restaurace s kachlovými kamny a venkovní terasou, kde Vám nabídneme jedinečné místní speciality. Bezprostřední blízkost všech přístupných jeskyní, lanová dráha na Macochu, silniční vláček, divoké přírodní scenérie krasových plošin, jedinečný vápencový ráj, to vše je jedinečná možnost pro nevšední výlety a pobyty rodin i skupin. Výjimečná poloha a charakter Chaty Macocha ji předurčuje k tomu, aby se stala ideálním místem Vašeho pobytu v Moravském krasu.

   Zámek Křtiny

 zamek_krtinyNa zámku Křtiny jsou pro Vás připraveny moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s kvalitním nábytkem, vlastní sprchou a WC, on line připojením na internet, výhledem na Chrám Panny Marie Křtinské nebo na okolní lesy a klidem pro relaxaci.Kuchyně zámku Křtiny poskytuje stravovací služby jak pro své hosty přímo na zámku, tak pro individuální návštěvníky v zámecké restauraci. Zámek je také vhodný místem k pořádání konferencí či společenských událostí.

             

   ATC Olšovec Jedovnice           

atc-olsovec-01Autokemp Olšovec se nachází v městysi Jedovnice, které je jednou z bránou do Moravského krasu. Nabízí ubytování po celý rok: ve vlastních stanech, v bungalovech a ve zděné budově. Součástí kempu je také restaurace.

 

   

 

  Statek Samsara - penzion, restaurace, wellness

samsaraSAMSARA je sanskrtský výraz pro kruh života. Je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří - ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby. 

Hotel Olberg

 Olberg leteck+Ż sn+şmekNově zrekonstruovaný hotel a restauraci Olberg najdete na okraji Chráněné krajinné oblasti Moravského krasu v klidné obci Olomučany, asi 4 km od Blanska. Nabízíme ubytování v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích, restauraci a salonek s dětským koutkem a širokou škálu volnočasových aktivit. Novou energii můžete načerpat v naší privátní wellness zóně, k aktivnímu odpočinku je Vám k dispozici lezecká stěna v areálu hotelu nebo půjčovna sportovních potřeb, která disponuje mimo jiné vybavením pro cykloturistiku, in-line, vodní turistiku, skákací boty nebo také dvoukolový dopravní prostředek Segway.

 Agrocentrum Ohrada Vísky

ohradaAgrocentrum Ohrada Vísky bylo budováno jako multifunkční areál se širokým spektrem služeb jak pro firemní zákazníky, tak i pro jednotlivce a rodiny s dětmi. Klademe důraz na přírodní zdroje. Hotel, restaurace, vlastní chov skotu Highland, stáje s koňmi, vlastní pivovar – to vše tvoří jedinečné místo, kde jste srdečně vítáni. K dokonalému odpočinku nechybí i relax zóna se saunami, hydromasážní vanou, bazénem, lázeňskými vířivými vanami a širokým spektrem masáží.

Uvítají Vás také prostory pro uspořádání různých společenských, firemních či rodiných událostí. Agrocentrum je vhodné pro strávení dovolené s dětmi či víkend ve dvou.