Nahoru

Pojďte s námi do přírody! 2021

Pojďte s námi do přírody! 2021

30. duben 2021

Vyšel tradiční cyklus přírodovědných akcí Západních Čech, zahajujeme od 17.5. !!!

Program tradičního cyklu přírodovědných akcí na západě Čech na rok 2021 je již hotový. Kalendář akcí  Pojďte s námi do přírody je vydáván už 16 let od roku 2005. V rámci něho je každoročně organizováno několik desítek přednášek, výstav, exkurzí a dalších akcí v regionu nejzápadnějších Čech zhruba od Domažlic po Jáchymov.

Zahajujeme cyklus přírodovědných akcí od pondělí 16. května. Vyrazit s námi můžete hned nato v úterý 17. května odpoledne do parků v Mariánských Lázních na prstnatce májové nebo na vstavače kukačky do jámy Komorní hůrky u Chebu. Od pátku pak na mnohé další akce. Více na webových stránkách Muzea Cheb. Při účasti na organizované akci je potřeba se řídit platnými mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-a-ochranna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/#maloobchod_a_sluzby

Společně s Muzeem Cheb se na přípravě a realizaci jednotlivých akcí podílí Správa CHKO Slavkovský les, Správa CHKO Český les, ZO ČSOP Kladská, 4. ZO ČSOP Cheb, Mezi lesy, z. s., Muzeum Karlovy Vary, Muzeum Sokolov, Muzeum Českého lesa v Tachově, Městské muzeum Mariánské Lázně a mnoho dalších organizací. V neposlední řadě také Domy přírody Slavkovského a Českého lesa.

Akce z cyklu Pojďte s námi do přírody v roce 2021 finančně podporují Město Cheb (v rámci projektu Z Chebu křížem krážem), Karlovarský kraj, Plzeňský kraj a Český svaz ochránců přírody. Děkujeme též všem dalším partnerům a podporovatelům.