Nahoru

Pojďte s námi do přírody! 2021

Pojďte s námi do přírody! 2021

30. duben 2021

Vyšel tradiční cyklus přírodovědných akcí Západních Čech

Program tradičního cyklu přírodovědných akcí na západě Čech na rok 2021 je již hotový. Kalendář akcí  Pojďte s námi do přírody je vydáván už 16 let od roku 2005. V rámci něho je každoročně organizováno několik desítek přednášek, výstav, exkurzí a dalších akcí v regionu nejzápadnějších Čech zhruba od Domažlic po Jáchymov.

Vzhledem k nařízení Ministerstva zdravotnictví nelze prozatím pořádat organizované vycházky a akce. Děkujeme za pochopení. O případném uvolnění a změnách Vás budeme informovat např. na webových stránkách Muzea Cheb.

Společně s Muzeem Cheb se na přípravě a realizaci jednotlivých akcí podílí Správa CHKO Slavkovský les, Správa CHKO Český les, ZO ČSOP Kladská, 4. ZO ČSOP Cheb, Mezi lesy, z. s., Muzeum Karlovy Vary, Muzeum Sokolov, Muzeum Českého lesa v Tachově, Městské muzeum Mariánské Lázně a mnoho dalších organizací. V neposlední řadě také Domy přírody Slavkovského a Českého lesa.

Akce z cyklu Pojďte s námi do přírody v roce 2021 finančně podporují Město Cheb (v rámci projektu Z Chebu křížem krážem), Karlovarský kraj, Plzeňský kraj a Český svaz ochránců přírody. Děkujeme též všem dalším partnerům a podporovatelům.