Nahoru

PRÁZDNINOVÉ SOBOTY s Domem přírody Českého ráje 2019

Prázdninové soboty s Domem přírody Českého ráje 2019

Termín: 1. července 2019 — 31. srpna 2019

Přijměte naše pozvání na připravované prázdninové akce Domu přírody Českého ráje. Každou sobotu v červenci a srpnu u nás zažijete něco jiného. Čekají Vás přednášky, exkurze, fotografická promítání, noční pochod i dvě stezky pro děti... 

V červenci se nejprve dozvíte zajímavé informace a zážitky z cest do Tuniska. Následovat bude ornitologický den, dále prázdninová stezka Dolánkami pro děti a nakonec dvoujazyčné promítání fotografií z romantického Českého ráje. 
V srpnu začneme přednáškou (nejen) o lišejnících. Pak nás čeká noční pochod na Kozákov za východem Slunce, na který se všichni už moc těšíme. O týden později Vám bude o Peru a tamních motýlech a mravencích vyprávět peruánec Pável Matos! Prázdniny pak zakončíme odbornou přednáškou o historických skalních rytinách v českorajských pískovcích a ekodnem pro děti.

Pokud zrovna nebudete někde na cestách, budeme se moc těšit na Vaši návštěvu některé z našich akcí. Můžete to spojit třeba s koupáním na jezu v Dolánkách nabo výletem do okolí.

Kromě sobot máme po celé prázdniny v Domě přírody umístěnou výstavu Zaostřeno na Jizerky, která rozhodně stojí za shlédnutí.

Abyste měli nejaktuálnější a nejpodrobnější informace o jednotlivých akcích, určitě sledujte náš web www.dumprirody.cz/ceskyraj.
 
STÁHNĚTE SI PLAKÁT AKCÍ ZDE: AKCE DP PRAZDNINY 2019.pdf
 
AKCE DP PRÁZDNINY 2019